Eğitim Takvimi

Yalın Enstitü olarak imalat ortamında dijital dönüşüm konusunda çalışmalarımızı tamamladık ve sanayici KOBİ’ler için bir yol haritası hazırladık. Yalın dijital dönüşüm konusunda farkındalık sağlayacak, dijital olgunluk seviyenizi belirleyebileceğiniz, canlı ortamda bir dijital fabrika workshop’ın da yer aldığı ve son olarak katılımcıya özel başlangıç seviyesi yalın dijital dönüşüm yol haritası çıkarılacak olan eğitimimize bekliyoruz. Eğitimin tarihi ve yeri bilahare belirlenecek ve bilgilendirilecektir.


Tipik bir fabrikada ara ürünler fabrikasyon ve/veya çeşitli iş adımlarından geçerek nihai ürün haline dönüşürler. Çeşitli iş adımları, iş istasyonları, makinalar ve operatörler arasında dağıtılarak malzeme akışının problemsiz bir şekilde tamamlanması öngörülür.

Yalın Dönüşüm çalışmalarında kullandığımız Değer Akış Haritalama tekniği ağırlıklı olarak üretim süreçlerinin haritalanmasında kullanılmakta idi. Bu eğitimde, bu tekniği üretim dışı süreçlere nasıl uygulayacağımız anlatılmaktadır. Şirketimizde ortadan kaldırmaya çalıştığımız israfların birçoğu, üretim dışı süreçlerde yer almaktadır.

Yalın İk Zirvesi Başarıyla Tamamlandı ✓

Haberler

Yalın Düşünce

Yalın Düşünce İlkeleri

Yalın Düşünce’nin temel amacı, değerin ilk ham maddeden başlayarak, değer yaratma süreci boyunca hiç kesintisiz akıtılarak hızla nihai müşteriye ulaştırılmasıdır.

Değer

Değer Akışı

Sürekli Akış

Çekme

Mükemmellik

Bizi Takip Edin!

54TakipçilerTakip Et
782TakipçilerTakip Et
425AbonelerAbone
0
Proje
0
Eğitim
0
ISO 500
0
BURSA 250

Yayınlarımız