Cem Erel Yalın Enstitü Danışman Eğitmen Kadrosuna Dâhil Olmuştur.

0
764

Yalın Enstitüye dâhil olacak her bir yeni arkadaşımızı yol arkadaşı olarak içimize davet ederken birbirimizi çok iyi anlamamız, niyetlerimizi, geçmişimizi ve geleceğimizi iyice anlamamız gerekiyor. Bizler Yalın Enstitüyü kurduğumuz günden bu güne hukuki metinlerden ziyade insani özelliklerimizin, geçmişimizin, gelecek niyetlerimizin ne kadar uyuştuğuna bakıyoruz. Birbirimizden emin olmaya gayret ediyoruz.

Cem Erel kendisi yeni bir kariyer yaratmaya ve danışmanlık yapmaya karar vermiş. Kariyer rotasında uygun liman olarak Yalın Enstitüyü belirlemiş. Eski Toyota Yöneticilerinden Başkan Yardımcımız Cevdet Özdoğan ile prensip anlaşmasına varmış.

Görüşmemizde kendisi, aile çevresini, meslek yaşamını çocukluğundan bugüne kadar geçen süreyle ilgili anlamlı bir konuşmamız oldu. Kendisi 38 yaşında, evli.  Kocaeli Meslek Lisesi mezunu / Torna Tesviye mezunu, eşi özel bir hastanede üst düzey yöneticilik yapmaktadır. Kendini geliştiren, iç motivasyonu yüksek bir insan. Bir süredir İngilizce kurslarına gidiyor.

Cem Erel 17 yıl Adapazarı Toyota Fabrikasında forklift operatörlüğü ile başladığı iş yaşamında Lojistik konularında uzman olmuş, çok zengin bir iş kariyerine sahip başarılı ve Toyota’da önü açık bir arkadaşımız. Toyota’dan çok iyi anılar ile ayrılmış.

Cem Erel vesilesi ile Meslek Liseliler ile ilgili olup kendi hayatımdan da bazı kesitler sunmayı arzu ediyorum.

Bu tanışma sırasında şahsen ve Yalın Enstitü olarak Meslek Liseleri konusuna büyük önem verdiğimiz için ister istemez görüşmemiz Meslek Liseleri üzerine yoğunlaştığı bölümde kendisinden “MESLEK LİSESİ BANA İŞ ve HAYAT VERDİ” temalı bir yazı yazmasını rica ettim. Kendisinin yazısına dokunmadan aynen yayınlıyoruz.

Cem Erel kardeşimiz Yalın Enstitü Danışman Eğitmen Kadrosuna dâhil olmuştur.

Cem Erel’e huzurunuzda hoş geldin derken, kendisinin lojistiğin her alanında derin deneyim sahibi bir profesyonel, düzgün bir insan, iyi bir öğretici olarak sizlere takdim etmekten memnuniyet duyuyorum.

Yalçın İpbüken
Yalın Enstitü Başkanı

CEVAP VER