Engin Özücan

  0
  1340

  engin_ozucan

   

   

   

   

  Engin Özücan 2004 yılında İngiltere Portsmouth Üniversitesi  İşletme bölümünden mezun olmuştur. Proje Yönetimi, İş Geliştirime, Kümelenme, Stratejik Planlama, Yenilik, Rekabetçilik ve Uluslararasılaştırma konularında 11 yıldan fazla sektör deneyimi bulunmaktadır.

  2008 -2016 yılları arasında uygulanan Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezlerinin Yaygınlaştırılması, Genç İstihdam ve Girişimciliğin Arttırılması, KOBİ İşbirliği ve Kümelenme ve Uluslararası Rekabetçiliğin Arttırılması Projelerinde Koordinatör olarak çalışmıştır.

  Proje Koordinatörü olarak görev aldığı projelerde çeşitli sektörler için ABD, Kanada, Tayland, Hindistan, Almanya, İtalya, İngiltere, İspanya, Fransa ve Avusturya’da başarılı yurtdışı pazarlama, benchmarking ve çalışma programları gerçekleştirmiştir.  Yürütülen projelerde 100’ den fazla Eğitim Programı hazırlamış ve bu eğitimlere çeşitli sektörlerden yaklaşık 1500 kişi katılmıştır.

  2012- 2017 yılları arasında sektörel kümelenme içinde bulunan firmada yalın dönüşüm programlarını yönetmiş ve 1 Kasım 2016 tarihinden itibaren Yalın Enstitü ‘de proje ve iş geliştirme uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

  PAYLAŞ
  Önceki İçerikZuhal Tuğutlu
  Sonraki İçerikMedicalPark