İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ EĞİTİM HİZMETLERİMİZ

0
5965

Resim2Yalın Enstitü’nün İnsan Kaynakları Yönetimi alanında sunduğu  eğitim programları, iki ayrı hedef kitle ve bunların kendilerine özgü ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Kurumlarda İnsan Kaynakları Yönetiminden sorumlu birinci grup; doğrudan İnsan Kaynakları fonksiyonu altındaki  sistem ve süreçlerin tasarlanması, uygulanması ve geliştirilmesinden sorumlu İnsan Kaynakları yönetici ve çalışanlarıdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi fonksiyonu altında görev yapan yönetici ve çalışanlar için  geliştirilen programımızın adı Yalın İnsan Kaynakları Yönetimidir.

İnsan Kaynakları Yönetimi konusunda kritik rol ve sorumluluğu bulunan ikinci grup ise organizasyonda kişi ya da ekip yönetme sorumluluğu bulunan her seviyedeki yöneticilerdir.  Söz konusu yöneticilerin temel  insan kaynakları sistem ve süreçlerine ilişkin bakış açılarını zenginleştirmek ve uygulamaya yönelik bilgi ve becerilerini artırmaya yönelik programımızın adı ise Yöneticiler İçin İnsan Kaynakları Yönetimidir.

CEVAP VER