Yalın Uygulamalarla Verimlilik ve Şirketi Büyütme(300’den Fazla Şirkette Yalın Enstitü Tecrübesiyle) Bilgilendirme Toplantısı

0
100
Program Türü : Seminer
Ücretli mi? : Hayır
Başlangıç Tarihi : 21.02.2019
Toplam Süresi : 2.5 saat
Detaylar : 
Sayın ÜyemizOdamız ve Yalın Enstitü işbirliği ile 21 Şubat 2019 Perşembe günü, 14.00 – 16.30 saatleri arasında Kocaeli Sanayi Odası Merkez Binası Konferans Salonu’nda Yalın Enstitü Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın İpbüken ve  Yalın Enstitü  Yönetim Kurulu Üyesi ve Danışman Hakan Akgül’ünkatılımlarıyla Yalın Uygulamalarla Verimlilik ve Şirketi Büyütmek (300’den Fazla Şirkette Yalın Enstitü Tecrübesiyle)” konulu bir bilgilendirme toplantısı/semineri düzenlenecektir.Dünyada olduğu gibi Türkiye’de pek çok şirket, kendisini, geleceğin belirsizliğinde tehdit altında hissediyor. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç elde edemeyeceğimizi biliyoruz.Yalın Yönetim ve Uygulamaları bir şirketi değiştirmeyi, dönüştürmeyi ve geliştirmeyi hedefler. Şirketler, çalışanlarıyla beraber kendilerini sürekli yenilemek ve geliştirmek zorundadır.

Şirket için başarının göstergesi müşteri memnuniyeti ve mali sonuçlardır. O halde yaptığımız iş ne olursa olsun, hammaddeden müşteriye uzanan değer zincirinde tüm şirket fonksiyonlarıyla, iş modelimizde ve iş yönetim tarzımızda yenilikçi olmak, iş sonuçlarımızı sürekli iyileştirmek, ayrıca yeni pazarlarda büyümek durumundayız.

Seminer Konuları

1.  İş Hayatında Değişim, Belirsizlik, Rekabet

2.  Şirketler Büyürken/Dönüşürken İhtiyaçlar

3.  Yönetimin ve Yönetim Sisteminin Üç Bileşeni

4.  Yalın Uygulamalarla Süreç ve Sonuç Odaklı Yönetim

5.  Üretimde, Satışta ve Diğer Bölümlerde Yalın Uygulamalar ve Katkısı

6.  İyileştirme Modeli ve Yalın Dönüşüm Yolculuğu

Seminerimize katılım ücretsiz olup, Kocaeli Sanayi Odası web sayfasının ( www.kosano.org.tr ) sağ tarafında yer alan “Eğitim & Seminer Başvuruları” bölümünden kayıt yapılması gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Program

21 Şubat 2019

Adres: Fuar İçi, İzmit – Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Merkez Binası,

Konferans Salonu 

13:30-14:00                Kayıt

14:00-14:30                Yalçın İpbüken

Yalın Enstitü Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı

14:00-16:30                Hakan Akgün

                                    Yalın Enstitü  Yönetim Kurulu Üyesi

CEVAP VER